Välkommen! För att skriva i forumet måste du logga in först. Har du inget konto går det bra att registrera ett eller logga in med Facebook här. Det kostar inget.  :)

 

Författare Ämne:  Svullen i ansiktet  (läst 1202 gånger)

Cirian

  • Inlägg: 29
    • Västerbotten
Svullen i ansiktet
« skrivet: 31 mar-09 kl 20:38 »
Har en gås som verkar lite rosa och svullen i ansiktet även lite under hakan. Han närmar sig 15 årsstrecket så det kan ju vara åldern.
Den rosa huden lyser igenom i ansiktet och under hakan är fjäderdräkten som avskavd. Någon som vet vad det kan vara?


 


Dela detta:

* Inloggade just nu

541 gäster, 3 användare
torbjorn, pow, gorlan

* Forum

* Om tidningen Åter



- Hämtade just ut 11 gamla nummer av tidningen och skrockade välmående när jag öppnade paketet. Det ska bli så intressant att läsa dessa <3 Flera av sakerna känns väldigt aktuella just nu. Har bla funderat på jordkällare, flytta en timring och veganmat för självhushållare. Nu är jag ingen äkta vegan då jag blev lika glad över att ett nummer handlar om beredning av fårskinn men jag äter veganskt.
/Anna W

* Nya inlägg

* Nytt i ditt landskap

För inloggade medlemmar visas här nya lokala annonser, aktiviteter och presentationer.
Logga in eller
registrera dig.
 :)

* Nya annonser