Välkommen! För att skriva i forumet måste du logga in först. Har du inget konto går det bra att registrera ett eller logga in med Facebook här. Det kostar inget.  :)

 

Författare Ämne:  Vill någon bli av med en bordsslunga?  (läst 1115 gånger)

alpkråkas dotter

  • Inlägg: 73
  • Det är roligt att leva och se hur det går.
    • Östergötland
Vill någon bli av med en bordsslunga?
« skrivet: 30 jul-08 kl 19:47 »
Jag är på jakt efter en rostfri slunga av bordsmodell som passar till Svea och Lågnormal-ramar.

Har du någon att sälja är jag intresserad. Helst i Östergötland, eller möjligen Stockholm, för enklare hämtning. Om sådan finns är jag även intresserad av en avtäckningsbricka.

Bor i villa i ett litet samhälle på landet. För närvarande har jag två katter och gotlandskaniner i genbank. Maken har ett sjuttiotal kor i konventionell mjölkproduktion.
Mamma till Moa, född 16 oktober 2008, och Hugo, född i februari 2012.
Är djurvårdare, biolog och jobbar med lantbruksfrågor.


 


Dela detta:

* Inloggade just nu

471 gäster, 1 användare
-kaja-

* Forum

* Om tidningen Åter



- Snubblade över tidningen på biblioteket häromdagen. Blev kvar till stängning och lånade till slut hem sista årgången. Så intressant läsning!
Både jag och min man har saknat en tidning med "mer djup" och mindre gloss. Kul att lära sig mer om intressanta, nödvändiga ämnen.
Även om tidningen är fin...
/Jeanette

* Nya inlägg

* Nytt i ditt landskap

För inloggade medlemmar visas här nya lokala annonser, aktiviteter och presentationer.
Logga in eller
registrera dig.
 :)

* Nya annonser