Välkommen! För att skriva i forumet måste du logga in först. Har du inget konto går det bra att registrera ett eller logga in med Facebook här. Det kostar inget.  :)

Författare Ämne:  Ämnet flyttat!  (läst 1750 gånger)

Bruse

  • Gäst
Ämnet flyttat!
« skrivet: 02 maj-05 kl 16:41 »
För några dagar sedan lade jag in ett ämne under getter i forumet, "Smidig övergång till tuttspann". Så idag lade jag in ett nytt ämne "Risk för överskvalpning" och döm om min förvåning när plötsligt mitt nya ämne flyttas in under det gamla som inlägg. Trots att ämnesnamnet inte ger en korrekt bild av vad som komma skall. Således kommer ju inte många läsa och komma med hjälp... Kanske skall jag ta bort allt, skapa ett ämne som heter killingar och sedan posta allt som har med dessa att göra under???  :(
Daniel

admin

  • Administratör
  • Inlägg: 631
    • Alternativ.nu
Re:Ämnet flyttat!
« Svar #1 skrivet: 03 maj-05 kl 09:57 »
Logiskt och trevligt tycker jag det hade varit att fortsätta diskussionen under rubriken "...tuttspann" och berätta hur det löst sig så andra kan ha nytta av era erfarenheter.

Din nya rubrik "Risk för överskvalpning" ger i vart fall inte mig någon ledtråd om att frågan handlar om hur mycket killigar ska äta. Mina tankar gick till tömning av skittunnor eller möjligen översvämning i dammen efter ett skyfall.   ::)
« Senast ändrad: 03 maj-05 kl 10:29 av admin »


 


Dela detta:

* Inloggade just nu

560 gäster, 3 användare
Svedjorna1, ärt, Tli

* Forum

* Om tidningen Åter



- Har dessa godingar i mitt fritidshus och har lagt band på själv att inte läsa de förens jag har läst ut en annan bok, mycket tråkigare bok, vilket gett mig en rejäl sporre att läsa ut den och börja med dessa tidningar! Har tjuvläst en och spoiler, den var jätteintressant!
/Rebecca B

* Nya inlägg

* Nytt i ditt landskap

För inloggade medlemmar visas här nya lokala annonser, aktiviteter och presentationer.
Logga in eller
registrera dig.
 :)

* Nya annonser