Jo du, smakar det så kostar det så våra ägg säljs för 250 kr.st men det är sann lycka att känna att de har det bra även under kalla, blåsiga, mörka, vinternätter. De dyra utgifterna är ju bygget, men sen tycker inte vi att det är så kostsamt att hålla höns utan en droppe i havet jämförelsevis med vad tex. hundarna kostar. // I-K