Välkommen! För att skriva i forumet måste du logga in först. Har du inget konto går det bra att registrera ett eller logga in med Facebook här. Det kostar inget.  :)

Författare Ämne:  Landskapstavlor  (läst 1299 gånger)

Ann i Josuas

  • Inlägg: 49
  • fd ansu002
    • Västergötland
Landskapstavlor
« skrivet: 11 dec-12 kl 09:32 »
Hej! Det händer inte mycket på de landskapstavlor som jag är med i. Jag tror att orsaken kan vara att man måste skrolla hela vägen ner. Hade det inte varit bättre om landskapstavlorna var längst upp till höger i stället. MVH Ann

Petter B

  • Administratör
  • Inlägg: 3482
    • Västergötland
SV: Landskapstavlor
« Svar #1 skrivet: 11 dec-12 kl 10:06 »
Vi provar.
Bättre eller sämre?

Ann i Josuas

  • Inlägg: 49
  • fd ansu002
    • Västergötland
SV: Landskapstavlor
« Svar #2 skrivet: 11 dec-12 kl 10:19 »
Oj, det var snabbt, mycket bättre, tack!!!

betsla

  • Inlägg: 2896
    • Jämtland
    • Betsla - me, myself and I
SV: Landskapstavlor
« Svar #3 skrivet: 11 dec-12 kl 10:29 »
Grett!

Nu gäller det att skriva nåt och se om nån nappar också...
70-talist som bor på vischan i Jämtland med sambo, 3 barn, 1 katt, 13 Åsenfår (genbank 1338 och MV3) och ett gäng höns - hedemora, brun leghorn, dv wyandotte, cream legbar och wyandotte samt lite araucanakorsningar och diverse andra korsningar.


 


Dela detta:

* Inloggade just nu

537 gäster, 0 användare

* Forum

* Om tidningen Åter



- Supernöjd med den nya tidningen! Ska fixa ny betalning nu så vi har täckt upp det kommande året, ser fram emot att bygga upp ett litet bibliotek av tidningarna. :) Och maken är ivrig att få testa på ölbryggandet som finns med i senaste numret.. :P
/Maria Örni

* Nya inlägg

* Nytt i ditt landskap

För inloggade medlemmar visas här nya lokala annonser, aktiviteter och presentationer.
Logga in eller
registrera dig.
 :)

* Nya annonser