Välkommen! För att skriva i forumet måste du logga in först. Har du inget konto går det bra att registrera ett eller logga in med Facebook här. Det kostar inget.  :)

 

Författare Ämne:  Ursäktar dubbelposterna i "Utbildningar"  (läst 968 gånger)

V-kaos

  • Inlägg: 175
    • Övriga världen
    • http://www.hyperbrain.me
Ursäktar dubbelposterna i "Utbildningar"
« skrivet: 05 feb-10 kl 14:58 »
Hej.
Ber om ursäkt för dubbelposterna i "Utbildningar". Jag missade helt enkelt att man kund länka en sak till kalendern efter att ha skrivit den redan.  :-[
Därför postade jag en gång till och jag kunde inte ta bort mina egna inlägg.
Den som kan, vänligen ta bort dubletterna som inte är länkade till kalendern.

Går det på något sätt att länka en utbildning till flera datum? Det vore praktiskt att kunna göra detta då t.ex. de kurser vi ger återkommer vid flera tillfällen. Om funktionen redan finns, förklara gärna hur jag använder den.

Tack!
V-kaos gillar historiskt återskapande, Permakultur, odling i upphöjda bäddar, hantverk, vackra kallblodshästar och akademisk ridkonst, tidig musik, black metal och mycket mycket mer. Driver bloggen http://www.hyperbrain.me


 


Dela detta:

* Inloggade just nu

685 gäster, 3 användare
Doris och Börje, PLund, PetterH

* Forum

* Om tidningen Åter



- Hämtade just ut 11 gamla nummer av tidningen och skrockade välmående när jag öppnade paketet. Det ska bli så intressant att läsa dessa <3 Flera av sakerna känns väldigt aktuella just nu. Har bla funderat på jordkällare, flytta en timring och veganmat för självhushållare. Nu är jag ingen äkta vegan då jag blev lika glad över att ett nummer handlar om beredning av fårskinn men jag äter veganskt.
/Anna W

* Nya inlägg

* Nytt i ditt landskap

För inloggade medlemmar visas här nya lokala annonser, aktiviteter och presentationer.
Logga in eller
registrera dig.
 :)

* Nya annonser