Välkommen! För att skriva i forumet måste du logga in först. Har du inget konto går det bra att registrera ett eller logga in med Facebook här. Det kostar inget.  :)

 

Författare Ämne:  Kattloppor-finns det alternativa schampon?  (läst 2923 gånger)

lunkan

  • Gäst
Kattloppor-finns det alternativa schampon?
« skrivet: 07 okt-05 kl 22:26 »
Finns det någon som vet om det finns något alternativt loppmedel till katter eller om man måste använda apotekets som säkert inte är så nyttigt. Kan man koka ihop något själv? Finns det någon som har provat nåt annat?


 


Dela detta:

* Inloggade just nu

1552 gäster, 3 användare
Hästberoende, Erik Forsman, alternaiv

* Forum

* Om tidningen Åter



- Så mysig, inspirerande och härlig tidning! Sätter igång en känsla av att allt är möjligt. Vill bli självhushållare nu! I framtiden ska vi ha våran gård och Jag längtar så! Livet kan vara bra underbart och det är värt att kämpa för sin dröm så vi kan leva på riktigt. Inte i samhällets ekorrhjul utan ta tillvara på livet till fullo.
/ Linda

* Nya inlägg

* Nytt i ditt landskap

För inloggade medlemmar visas här nya lokala annonser, aktiviteter och presentationer.
Logga in eller
registrera dig.
 :)

* Nya annonser