Välkommen! För att skriva i forumet måste du logga in först. Har du inget konto går det bra att registrera ett eller logga in med Facebook här. Det kostar inget.  :)

 

Författare Ämne:  Halt brahmatupp  (läst 1534 gånger)

Stormskärsmaja

  • Inlägg: 1
    • Åland
Halt brahmatupp
« skrivet: 24 jun-22 kl 09:03 »
Min unga brahmatupp är halt, och världens snällaste så skulle gärna ha kvar honom. Har kommit fram till att det handlar om en fjäder som växer ut under foten och irriterar honom när han går. Någon med erfarenhet av liknande? Kan man göra något? Om man rycker bort fjädern gör det för det första väldigt ont och för det andra växer den ut igen inte sant?


 


Dela detta:

* Inloggade just nu

980 gäster, 0 användare

* Forum

* Om tidningen Åter



- Tidningen åter har jag läst i några år som prenumerant innan dess läste jag hos vänner. Genom åren har jag utvecklats det har även tidningen och att ledaren skrivs av en så härlig och äkta människa som erkänner att man ibland får ge upp och tänka om. ALLA borde ha tidningen!
/ Maria

* Nya inlägg

* Nytt i ditt landskap

För inloggade medlemmar visas här nya lokala annonser, aktiviteter och presentationer.
Logga in eller
registrera dig.
 :)

* Nya annonser