Välkommen! För att skriva i forumet måste du logga in först. Har du inget konto går det bra att registrera ett eller logga in med Facebook här. Det kostar inget.  :)

 

Författare Ämne:  Kommer baggen börja stångas eller är han bara sällskapssjuk?  (läst 11906 gånger)

uppsjöbo

  • Inlägg: 3
    • Dalarna
Djur är alla olika,har haft en vuxen bagge som lätt min fyraåringa dotter leka" öga öga näsa mun" med honom.Tårarna rann på honom när hon stack fingret i ögat ...han bara knep igen ögat.Han behövde bara lyfta huvudet så skulle hon inte nå.Han stod alltid hos henne när jag utfodrade.
Nu vet jag att det var dumdistrigt,har heller inte haft någon bagge som gillat barnen som han heller,mig tyckte han inte om nått särskilt.


 


Dela detta:

* Inloggade just nu

1120 gäster, 1 användare (1 dolda)

* Forum

* Om tidningen Åter



- Förvånansvärt väl sammansatt och innehållsrik tidning! Kanske är det just för att den är skriven av entusiaster, inte professionella skribenter, som den andas så mycket glädje och inspiration.
/Jeuce

* Nya inlägg

* Nytt i ditt landskap

För inloggade medlemmar visas här nya lokala annonser, aktiviteter och presentationer.
Logga in eller
registrera dig.
 :)

* Nya annonser