Välkommen! För att skriva i forumet måste du logga in först. Har du inget konto går det bra att registrera ett eller logga in med Facebook här. Det kostar inget.  :)

 

Författare Ämne:  Linfröolja  (läst 14563 gånger)

Too-ticki

  • Inlägg: 30
SV: Linfröolja
« Svar #20 skrivet: 10 aug-08 kl 21:46 »
En suri bachi-mortel är helt idealiskt för att krossa sin dagliga dos linfrön. Precis som någon nämnde går hela linfrön raakt igenom kroppen och de som man köper färdigkrossade är inte heller bra (borde inte få säljas >:() p g a att fettet i linfrön härsknar så snabbt)


 


Dela detta:

* Inloggade just nu

1112 gäster, 2 användare
Falin, DrMerkwurdigliebe

* Forum

* Om tidningen Åter



- Denna tidning snubblade jag över redan 2002 typ, det bästa att lära sig de mästa. Varje person i detta avlånga land borde läsa denna. Butiker borde ta in dessa... älskar denna tidning. Köpte förut mycket böcker i butiken för många år sedan, men dom kom bort, syrakulturen , ost till husbehov och en del andra.
/ Anna-karin A

* Nya inlägg

* Nytt i ditt landskap

För inloggade medlemmar visas här nya lokala annonser, aktiviteter och presentationer.
Logga in eller
registrera dig.
 :)

* Nya annonser