Välkommen! För att skriva i forumet måste du logga in först. Har du inget konto går det bra att registrera ett eller logga in med Facebook här. Det kostar inget.  :)

 

Författare Ämne:  Hur odla i växthus?  (läst 1984 gånger)

torpjens

  • Inlägg: 2393
  • Vi lever på naturens villkor
    • Södermanland
Hur odla i växthus?
« skrivet: 19 feb-13 kl 15:19 »
Är på väg att skaffa mitt första växthus. Tänkte köpa något beg. i stil med http://www.blocket.se/stockholm/Vaxthus___13_2m____Fri_frakt___Utforsaljning_40994194.htm?ca=12&w=3 för att odla allt möjligt i. Men hur gör man? Ska man ha bänkar eller odlar man på marken i växthuset? Bor i Södermanland.


Vänligen
Jens
Problemet är inte att makt korrumperar, det är att de korrumperbara söker makten.


 


Dela detta:

* Inloggade just nu

534 gäster, 1 användare (1 dolda)

* Forum

* Om tidningen Åter



- Denna tidning snubblade jag över redan 2002 typ, det bästa att lära sig de mästa. Varje person i detta avlånga land borde läsa denna. Butiker borde ta in dessa... älskar denna tidning. Köpte förut mycket böcker i butiken för många år sedan, men dom kom bort, syrakulturen , ost till husbehov och en del andra.
/ Anna-karin A

* Nya inlägg

* Nytt i ditt landskap

För inloggade medlemmar visas här nya lokala annonser, aktiviteter och presentationer.
Logga in eller
registrera dig.
 :)

* Nya annonser