Välkommen! För att skriva i forumet måste du logga in först. Har du inget konto går det bra att registrera ett eller logga in med Facebook här. Det kostar inget.  :)

 

Författare Ämne:  DM skogskörning skåne  (läst 1647 gånger)

isa

  • Inlägg: 289
    • Värmland
DM skogskörning skåne
« skrivet: 06 apr-06 kl 13:30 »
ville bara tipsa om;

DM i skogskörning med uttagning för SM i tidigare L och M län. Dessutom inbjudna deltagare från angränsande län.

Lördagen den 8 april, första start 10,30

Plats Höjalt, Yxenhult, Skånes-Fagerhult

Vägbeskrivning: Skyltat från G:a E4 vid Yxenhult 1 mil norr om Skånes-Fagerhult

Gammal är äldst.


 


Dela detta:

* Inloggade just nu

961 gäster, 0 användare

* Forum

* Om tidningen Åter



- Precis som flera andra skriver så är det här en tidning som aldrig tycks bli inaktuell. Det senaste numret är precis lika intressant som det som kom för flera år sen. Att varje nummer har ett sorts register på baksidan som ger en snabb överblick av vad tidigare nummer sedan många år tillbaka har handlat om, gör det lätt att hitta precis vad man vill läsa om just nu.

Har man läs-svårigheter kan man dock ha lite invändning mot det lilla typsnittet och den täta texten, speciellt annonserna och baksidorna med extra liten text mot en flerfärgad bakgrundsbild.
/Jennifer

* Nya inlägg

* Nytt i ditt landskap

För inloggade medlemmar visas här nya lokala annonser, aktiviteter och presentationer.
Logga in eller
registrera dig.
 :)

* Nya annonser